informacje o firmie

JANUSZÓWKA

  • o firmie
  • oferta
  • realizacje
  • kontakt
  • Pracownię architektury Januszówka tworzą architekt krajobrazu Przemysław Janusz, absolwent SGGW w Warszawie, jeden z twórców i współwłaścicieli pracowni, wraz z artystą plastykiem Rafałem Kozłowskim. Zespół tworzą również mgr inż. arch. Dorota Szczygłowska, mgr inż. arch. Olga Siopis-Sicińska, mgr inż. arch. Joanna Dykla-Ulewicz, mgr inż. arch. Maciej Szczygłowiski, konstruktor mgr inż. Piotr Ogrodzki, studentka arch. kraj. Barbara Buczek, tech. arch. Kajetan Banet.

    Przyjmując dosłownie zdanie modernisty Ludviga Mies van der Rohe, że krzesło projektuje się trudniej niż wieżowiec, projektujemy wszystko z wyjątkiem tych dwóch rzeczy. Pozostajemy jednak zadeklarowanymi modernistami.

    Jeżeli znajdziesz się w pewnym momencie w domu z ogrodem i nie będziesz w stanie jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie czy jesteś jeszcze w mieszkaniu czy już w ogrodzie, to jest wysoce prawdopodobne, że masz do czynienia z otoczeniem zaprojektowanym przez Januszówkę.

    Projektujemy na terenie całej Europy.
    JANUSZÓWKA
    JANUSZÓWKA
    • projektowanie wnętrz prywatnych
    • projektowanie wnętrz komercyjnych
    • projektowanie architektoniczne
    • projektowanie ogrodów i parków
    • projektowanie małej architektury
    • obszar działania: Europa
    JANUSZÓWKA
    JANUSZÓWKA
    nazwa firmy: JANUSZÓWKA pracownia architektury

    ulica/miejsc: Rynek 4
    poczta: 43-246 Bielsko-Biała
    województwo:
    NIP:
    strona www: www.januszowka.pl
    telefon:

    33 812 39 13

    606 410 491 

    fax: 33 8123913
    e-mail: pracownia@januszowka.pl
    skype:
    gadu-gadu:
    JANUSZÓWKA
    JANUSZÓWKA